Sitemizdeki orjinal ürün numaralı ve logolar sadece tanıtım amaçlı kullanılmıştır.
Bunlar ürünlerin orjinal olduğu anlamına gelmez.
Ürün Bilgisi
Ürün yelpazemiz, motorlu araçların neredeyse tamamını kapsayan yüzlerce krank milinden oluşmaktadır. Fabrikamızda ağır iş makineleri, çekici, hafif ticari araç, kamyon, otomobil ve traktör motorları için yüksek kaliteli krank mili üretilmektedir. Bunların yanında, dünyanın dört bir yanından gelen deniz motoru, yarış motoru ve kompresör krank mili siparişlerine olumlu cevap verilmekte ve ürün çeşitliliği sürekli arttırılmaktadır.

Ayku, üretim aşamasında Dik Döküm (Shell Molding) sistemini ülkemizde geliştiren ve uygulamaya geçiren ilk firmadır. Bu metod, dökme krank mili üretimi için günümüzde kullanılabilen en iyi yöntem olarak bilinmektdir. Bu yöntem sayesinde ürünlerimizin esnekliği maksimum seviyeye çıkarılarak; kırılma, çatlama gibi riskler minumum seviyeye düşürülmektedir.
Yükleme & Paketleme
• Tüm ürünlerimiz paketlenmeden önce gerekli kalite kontrol testleri titizlikle yapılmaktadır.

• Ürünlerimize özel koruyucu yağ uygulanır ve beklemeye alınır.

• Paketleme departmanımız tarafından, ürünlerimiz koruyucu kağıt ambalaj ile kaplanarak özel taşıma sandıklarına yerleştirilerek özenle sevke hazır hale getirilir.

• Her sandığın içine ürünün Garanti Belgesi konulur. Ürünün firmamızın garanti kapsamında olması için, özellikle motora monte edildiği tarih ve garanti belgesindeki diğer kısımlar doldurularak firmamıza bildirilmelidir.